رده محصول
تماس با ما

شانگهای درخشش بالا بین المللی تجارت شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: اتاق 308 چهارم خلاق Wanke شمالی No2000 Dongming جاده منطقه جدید Pudong، شانگهای، چین

Tel:86-21-66531378

فکس: 86-21-66531373

ایمیل:sales@ingredient4health.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-21-66531378

عصاره بری Goji

Wolfberry چینی عصاره استخراج شده از Wolfberry چینی (بری goji در تلفظ چینی) که بری نارنجی-قرمز درخشان است که از درختچه که ' بومی چین و عنصر اصلی آن s است پلی Wolfberry. در آسیا، wolfberry برای نسل در خورده شده است...

جزئیات محصول

است چینی Wolfberry استخراج fromChineseWolfberry استخراج (بری goji در تلفظ چینی) که بری نارنجی-قرمز درخشان است که از درختچه thatand #39; s بومی چین و عنصر اصلی آن Wolfberry Polysaccharide.In آسیا wolfberryhasbeen خورده برای نسل امیدوار است از زندگی طولانی تر است.
با گذشت زمان، مردم usedChinesewolfbeffyto درمان بسیاری از مشکلات بهداشتی مشترک مانند دیابت و فشار خون و تب و مشکلات مربوط به سن چشم است. Goji شیرینی خورده خام، پخته شده و یا خشک شده (مانند کشمش) و در چای گیاهی و آب و شراب و دارو استفاده می شود.

نام محصول

Goji توت عصاره, wolfberry عصاره

بخشی از گیاه استفاده می شود

میوه

مشخصات

پلی ساکاریدهای: 10 %-50_%

آب توت Giji

بسته

بری Goji عصاره پودر 25کیلوگرم/درام
Goji بری آب 220 کیلوگرم/درام

Wolfberry: ماه ژوئن - نوامبر آنها باید برداشت شده در دسته، به سرعت در عصا عصا، نه بیش از 3 سانتی متر ضخامت، 1.5 سانتی متر به طور کلی مناسب در سایه خشک پوست چین و چروک گسترش سپس مواجهه سخت به ساقه هنگامی که گوشت نرم، پوست خشک.
Wolfberry برگ: بهار تا اوایل تابستان چیدن و تمیز کردن و استفاده از زمانی که تازه. مواد لازم: wolfberry حاوی بتائین (betane) و آتروپين (آتروپین)، هیوسیامین (gyoscyamine).
پلی ساکاریدهای wolfberry: پلی wolfberry آب - محلول پلی ساکارید است, عنصر فعال اصلی در wolfberry چینی، جرم مولکولی نسبی 68-200, تحقیقات جدید در داخل و خارج کشور تبدیل شده است. در میان آنها بروز سیستم ایمنی و اثرات ضد تومور از مهمترین و مورد مطالعه هستند. شده است وجود دارد بسیاری از مطالعات نشان می دهد که wolfberry پلی ساکاریدهای باعث تحریک ایمنی بدن، ضد پیری، ضد سرطان، رادیکال های آزاد، تمیز کردن، ضد خستگی, ضد اشعه, کبد, محافظت و بهبود عملکرد تولید مثل و غيره. بتائین: نام شیمی 1-carboxy - N, N, N-تری متیل aminoethyl لاکتون در ساختار شیمیایی شبیه به اسید آمینه متعلق به کواترنر آمونیوم مواد قلیایی است. بتائین است wolfberry ميوه، برگ، ساقه عمدتا آلکالوئیدهای. Wolfberry در چربی سوخت و ساز بدن و یا ضد چرب عملکرد کبد باعث عمدتا دلیل حاوی بتائین است که به عنوان دهنده گروه متیل در vivo عمل می کند. Wolfberry بتائين محدود پژوهش در فرایند داخلی اندازه گیری محتوا استخراج و نقش wolfberry چینی گیاه جنبه های فیزیولوژیکی (افزایش مقاومت) تحقیقات مطالعات در اثر بتائين wolfberry دارویی است.
رنگدانه: Wolfberry رنگدانه در Goji توت از انواع رنگ ماده، دانه wolfberry عنصر مهم فیزیولوژیکی فعال است. ««از جمله - کاروتن، لوتئین و سایر مواد غیر آهنی. Wolfberry شامل کاروتنوئیدها ارزش دارویی بسیار مهم هستند. بسیاری از مطالعات wolfberry که دانه رنگدانه با بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن، پيشگيري و سرکوب تومور و پیشگیری از تصلب شرایین و عوارض دیگر نشان داده اند. کاروتن رنگدانه عنصر فعال اصلی در wolfberry، توابع فیزیولوژیکی مهم به عنوان یک آنتی اکسیدان و پیش سازهای مصنوعی ویتامین A است. آن نقش موثر در عملکرد سیستم ایمنی بدن است.
Lycium chinense گیاه مقوی با سابقه حدود 2000 سال استفاده دارویی در چین است و اعتقاد بر این است به ترویج طول عمر. Lycium chinense به چشم انداز روشن تقویت کلیه ها بازیابی مایع منی و کبد را تغذیه استفاده می شود. میوه یکی از محبوب ترین انواع تونیک در طب چینی گیاهی استفاده می شود، آن محافظت کبد از آسیب ناشی از قرار گرفتن در معرض مواد سمی. همچنین در درمان ديابت، سرگیجه، گازهای خروجی شبانه و درد پشت و پاها استفاده می شود.
افسانه های تاریخی
دوران تنگ گفته است که یک روز، آمد تجار غرب از طریق راه ابریشم، در طول شب در مسافرخانه باقی می ماند، یک زن جوان سرزنش پیر مرد دیدم. بازرگانان نزدیک و پرسید: andquot; چرا مثل این پیرمرد را ضرب شما? andquot; زن جوان گفت: andquot؛ من هستم نوه itand #39; آموزش ها هیچ یک از شما business.andquot; آنها شگفت زده شدند. معلوم شد که این زن بیش از 200 سال است، پیر مرد نود ساله بود. او به پیروی از قوانین خانواده--داشتن گیاهی، بنابراین او prematured چشم dimed رد. بازرگانان توصیه راز طول عمر خواست. با توجه به قلب خود را صادقانه زن آنها را که او تا به حال wolfberry فصل گفت.
روند
Wolfberryfruit — — خشک — — غذا (40mesh) — — Extractwithpurifiedwater — — شيرها — — تمرکز — —، — — Spraydrying — — 80meshsieve — — بسته بندی — — Detectphysicalandchemicalindicators — — ذخیره سازی


ما به عنوان یکی از پیشرو بری goji عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید عصاره بری goji فله با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

Hot Tags: بری goji عصاره، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، عمده
محصولات مرتبط
پرس و جو
Online customer service
Online customer service system