رده محصول
تماس با ما

شانگهای درخشش بالا بین المللی تجارت شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: اتاق 308 چهارم خلاق Wanke شمالی No2000 Dongming جاده منطقه جدید Pudong، شانگهای، چین

Tel:86-21-66531378

فکس: 86-21-66531373

ایمیل:sales@ingredient4health.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-21-66531378
ملاتونین

ملاتونین

melatonin-73-31-4-for-good-sleep-and

جزئیات محصول

نام محصول

ملاتونین

مشخصات

98%

بسته

25کیلوگرم/درام

ملاتونین هورمون توسط غده پینه آل، غده کوچکی در مغز ساخته شده است. ملاتونین کمک می کند تا کنترل خود را خواب و بیدار چرخه. مقدار بسیار کمی از آن در مواد غذایی مانند گوشت و حبوبات و میوه ها و سبزیجات یافت می شود. بدن شما خود ساعت داخلی است که کنترل خود را چرخه طبیعی خواب و بیداری ساعت است. در قسمت ساعت بدن چقدر ملاتونين باعث می شود بدن شما کنترل.
به طور معمول، سطح ملاتونین به افزایش در اواسط ماه به اواخر شب برای بسیاری از شب بالا باقی می ماند و سپس رها کنید در ساعات اولیه صبح آغاز خواهد شد. نور تاثیر می گذارد ملاتونین چقدر بدن شما تولید می کند. در طول روز کوتاه تر از ماه های زمستان، بدن شما ممکن است تولید ملاتونین یا قبل و یا در روز بیش از حد معمول. این تغییر می تواند به علائم اختلال عاطفی فصلی (غمگین) یا افسردگی زمستانی می شود.
سطح طبیعی ملاتونین به آرامی رها کنید با سن. بعضی از مسن را مقدار بسیار کمی از آن و یا هیچ در تمام. می توانید برای درمان تاخیر جت یا مشکلات (بی خوابی) خواب مورد استفاده قرار گیرد. ملاتونین یک آنتی اکسیدان قوی است که کمک می کند برای حمایت از فعالیت های گلوتاتیون در بافت عصبی و دفاع در برابر رادیکال های آزاد است

تابع
1. ملاتونین به طور موثر می تواند کیفیت خواب را بهبود بخشد
2-ملاتونین می تواند به بهبود وضعیت کارکردی تمام بدن
3. ملاتونین می تواند بهبود ایمنی انسان, جلوگیری از افسردگی Alzheimerand #39; s سندرم آب مروارید برای درمان گلوکوم نیز اثر مشخص شده بود.
4. ملاتونین می رساند bodyand #39; s سیستم ایمنی بدن، کمکی سرطان افزایش جسمانی.
5. ملاتونین دارای اثرات آنتی اکسیدان قوی

برنامه های کاربردی
ملاتونین به مل است. ملاتونین به طور طبیعی تولید شده در بدن در پاسخ به درک نور، ملاتونین به سهولت بی خوابی، مبارزه با تاخیر جت، سلول را از آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند، تقویت سیستم ایمنی بدن، جلوگیری از سرطان و عمر استفاده شده است.

ما افتخار در ما به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو ملاتونين و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی کنند. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما ملاتونین فله با قیمت مناسب خرید از ما استقبال می کنیم.

Hot Tags: ملاتونین چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، فله
محصولات مرتبط
پرس و جو
Online customer service
Online customer service system